Яку роль відіграє спорядження для Альфа Гравіті та його основні переваги!

Хочете зміцнити своє здоров'я та тіло, але так, щоб заняття проходили цікаво та незвичайно? Тоді заняття Альфа Гравіті саме для вас! Це нова методика роботи з тілом під впливом гравітації. А для того, щоб заняття проходили максимально безпечно, потрібно використовувати спорядження для Альфа Гравіті. Яку роль відіграє спорядження та яким воно повинно бути розповімо у цій статті!

Яким має бути спорядження? По-перше воно має бути зручним та надійним, оскільки заняття проходять в повітрі. До комплекту спорядження зазвичай входять: пальцепи та сандалі. На сандалях повинні розміщуватись пряжки, які забезпечують безпечну фіксацію ноги. А завдяки використанню якісних матеріалів,таке спорядження буде довговічним. Крім того сандалі повинні бути максимально незалежними від розмірів та індивідуальних особливостей ноги. Що стосується пальцепів, то вони мають бути виготовлені із трубчатої стрічки підвищеної м'ягкості. Для того, щоб пальцепи були максимально зручними, їх виготовляють з урахуванням будови людських пальців і довжини фаланг. Наявність петлі дозволяє кріпити захват для пальців до мотузки елементарним прямим вузлом.

Для чого його використовують? З ціллю дотримання особистої гігієни. Спорядження повинно використовуватись в індивідуальному порядку. Адже ви не знаєте, хто користувався ним до вас, чи був у людини грибок ніг чи рук. До того ж не кожна студія може дозволити собі надавати окреме спорядження кожному. Навіть, якщо постійно його дезінфікувати, воно має можливість зношуватися  з  часом.

Крім того, кожна людина індивідуальна і має різні вподобання. Це стосується не тільки вигляду спорядження, але й характеристики матеріалів. Саме тому купуючи спорядження індивідуально, ви обов'язково підберете комфортний для вас варіант. Дуже важливим э анатомічне пошиття (крайні петлі трохи коротше внутрішніх, завдяки чому під час заняття всі пальці знаходяться на одному рівні і забезпечується рівномірне навантаження на всі пальці руки).

Однак не всі виробники виготовляють дійсно якісне спорядження, економлячи на матеріалах. Рекомендуємо вам компанію "Traks tm". Ми займаємось виготовленням обладнання для занять Альфа Гравіті. Наше спорядження можна використовувати як для установки в пріміщенні (квартира, офіс, студія), так і на вулиці (переносні конструкції и т.п.). Спорядження комплектується петлями регулювання висоти, що дозволяє легко змінювати висоту фіксації рук и ніг на протязі  заняття. А спеціальні кріплення відмінно підходять як для бетонних, так і для панельних стель з пустотами. Правильне застосування нашого спорядження для занять Альфа Гравіті гарантує безпечну взаємодію з гравітацією та підвищення рівня свідомості.

Тепер ви зрозуміли важливість застосування спорядження, а щоб купити його у нашому інтернет-магазині, звертайтесь за контактним номером, вказаним на сайті. Завжди раді вам допомогти. Нехай заняття Альфа Гравіті пройдуть максимально зручно разом з нашим спорядженням.