Поради по створенню власної студії Альфа Гравіті та яке спорядження для цього необхідне?

Заняття Альфа Гравіті з кожним роком збирають все більше прихильників. Адже це нова методика, а як відомо, все нове - завжди цікаве. Якщо ви цікавитесь гравітаційними заняттями та хочете створити власну студію таких занять, то для початку вам варто дізнатись деякі нюанси та поради, які допоможуть створити ідеальні умови для так званої "флай йоги". У  цій статті ми розкриємо саме ці питання, а також з'ясуємо яке спорядження для занять необхідне.

По-перше для створення власної студії, вам потрібно підібрати приміщення. Воно має бути просторим, з високою стелею та великою квадратурою. Варто звернути увагу ще й на дизайн, він має має бути продуманий з урахуванням напрямку занять, в даному випадку гравітаційних, адже саме дизайн є одним з елементів, які впливає на залучення клієнтів. Для його оформлення варто використовувати дзеркала, що допоможе візуально збільшити простір та за його допомогою кожен зможе контролювати процес занять, бачивши себе збоку. Рекомендований розмір приміщення приблизно 150 м2.

По-друге, зверніть увагу на устаткування. Саме вибір обладнання та спорядження є гарантією успішних занять. Для того, щоб облаштувати студію, вам знадобиться спеціальна металева конструкція, яка слугуватиме своєрідним каркасом, до якого кріпиться спорядження. Обираючи конструкцію слід звернути увагу на такі характеристики, як міцність, термін зносостійкості, а також вантажопідйомність. Рекомендуємо зупинити вибір на металевих конструкціях, з використанням дерев'яних вставок, вони дають можливість витримувати будь-яку вагу людини.

Наступний етап - вибір спорядження. Адже саме спорядження забезпечує комфортність та безпеку занять. Тому до його підбору слід віднестися відповідально. До комплекту спорядження входить: пальцепи, що забезпечують однакове навантаження на всі пальці рук; гравіботи - забезпечують захист ніг від можливих ушкоджень; стропи - призначені для регулювання довжини; карабіни - слугують закріплюючим засобом на висоті. Як правило для гравітаційних та інших занять застосовують сталеві карабіни, адже вони розраховані на величину навантаження понад 2300 кг. Що стосується пальцепів та ботів, то варто обирати  матеріал екозамшу. Такий матеріал не вбирає вологу, стійкий до фізичних ушкоджень та є гіпоалергенним.

Підбір персоналу - ще один важливий пункт. В цьому питанні варто керуватися професійними навичками. Адже йдеться про безпеку людей. Насамперед треба обрати кваліфікованого та досвідченого інструктора або тренера. Саме від його роботи залежатиме ефективність проведених занять.

Учні - для початку рекомендуємо залучити до занять своїх знайомих, так ви створите пробний варіант тренувань. Для повноцінного заняття вам знадобиться  близько 10 людей. Особливу увагу приділіть ще й графіку. Продумайте  його так, щоб заповнити ранкові та денні години індивідуальними клієнтами, а вечірні заняття залиште для інших клієнтів. Грамотно продуманий графік дозволить значно збільшити ваш прибуток, за рахунок постійного напливу людей.

Реклама та маркетингова діяльність - після того, коли ви створили власну студію, варто зайнятися просуванням свого бізнесу. Ефективним способом для залучення клієнтів, буде проведення різноманітних майстер-класів, спробуйте організувати перше заняття безплатно або хоча б суттєво знизивши його вартість. Створіть онлайн-сайт та активно наповнюйте його інформацією, займіться рекламою в соц мережах. Адже саме від реклами залежить близько 30 % успіху.

Користуючись даними порадами, ви зможете відкрити власну студію, не переживаючи за можливі ризики. А усе необхідне обладнання та спорядження для створення власного бізнесу ви зможете придбати у інтернет-магазині "Traks" Ми гарантуємо якість та надійність обладнання та надаємо гарантію на 5 років. А наше спорядження, перш ніж потрапить до вас, піддається тестуванню спеціальними програмами.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді втілюйте свої мрії в реальність - створіть найкращу студію гравітаційних занять, а ми вам в цьому допоможемо. Щоб замовити обладнання, заповніть онлайн-форму або телефонуйте. З нетерпінням чекатимемо на ваш дзвінок!